X
Rezerwacja stolika w restauracji Symfonia

Rezerwacje można składać do 12:00 do 22:00 ul. Karola Marcinkowskiego 90A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Tel: +48 95 717 07 00

  • Godziny otwarcia: PON: NIECZYNNE | WT-CZW: 10-18 | PT-SB 12-21 | ND: 11-18
  • Tel: 95 717 07 00 / 570 110 700
  • E-mail biuro@restauracja-symfonia.pl

Restauracja

Historia

Otwierając naszą restaurację postawiliśmy sobie cel, aby stworzyć miejsce w którym goście będą mogli oderwać się od codzienności przy wykwintnych daniach, filiżance aromatycznej kawy czy lampce dobrego wina .
Przytulne i eleganckie wnętrze sprawia uczucie komfortu i relaksu. w Restauracji Symfonii można zjeść smaczny obiad z rodziną, spędzić miły wieczór z bliską osobą, czy spotkać się z klientem biznesowym.
Różnorodność potraw zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie. Można u nas zasmakować zarówno wyśmienitej kuchni polskiej,włoskiej jak i sztandarowych potraw z innych zakątków świata.
Serwowane przez nas dania pozwolą pobudzić zmysły, a doznania smakowe zabiorą państwa w niezapomnianą symfonie smaku.
Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji i osobistej oceny jej walorów, a przede wszystkim do degustacji dań z naszego menu.

Oferta

W eleganckim wnętrzu, dostosowanym zarówno do spotkań rodzinnych, jak i spotkań biznesowych oferujemy naszym gościom najlepsze specjały kuchni polskiej i włoskiej . Do Państwa dyspozycji oddajemy salę, która może ugościć do 120 osób . Rozumiemy znaczenie Państwa przyjęcia okolicznościowego, dlatego posiadamy profesjonalny i pełen pasji personel, który zapewni jakość usług na najwyższym poziomie.

Zamówienia i rezerwacje

O wszystkich szczegółach organizacyjnych i rozpiętości naszej oferty bardzo chętnie opowiemy telefonicznie lub w trakcie bezpośredniego spotkania. Prosimy dzwonić i zadawać nam pytania. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 570110700 lub osobiście w lokalu.